Практичний семінар з питань державних програм підтримки агропромислового комплексу у 2018 році

19.04.2018

18 квітня 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся практичний семінар з питань державних програм підтримки агропромислового комплексу у 2018 році.

В цьому заході взяли участь: заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремета В.В., директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Фролов С.О., ректор Полтавської державної аграрної академії Аранчій В.І., начальник відділу Департаменту аграрної політики та сільського господарства Міністерства аграрної політики та продовольства України Романова О.В., заступник директора Департаменту фінансово-кредитної політики Міністерства аграрної політики та продовольства України Карасевич С.П., керівники структурних підрозділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій, голови районних асоціацій фермерів, представники наукових установ, дорадчих служб та банків, керівники сільгосппідприємств, голови фермерських господарств, делегації з Кіровоградської та Харківської областей.

Вході семінару були розглянуті питання щодо Державної підтримки АПК у 2018 році, особливості фінансової підтримки фермерських господарств (програма здешевлення кредитів, компенсація частини вартості придбання насіння, підтримка кооперації, послуги дорадчих служб), особливості державних програм підтримки тваринництва, особливості програми здешевлення банківських кредитів та програми здешевлення вартості придбання техніки.