04.06.2020

В ході пленарного засідання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання, яке відбулося 3 червня 2020 року був прийнятий Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області на 2019 – 2023 роки.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного, районного та місцевих бюджетів, землевласників та землекористувачів, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Згідно Програми для боротьби з регульованими шкідливими організмами кошти надаються:

1. В розмірі 100 % установам, закладам спільної власності територіальних громад Полтавської області за бюджетною програмою «Реалізація програм в галузі сільського господарства».

2. В розмірі 50 % на умовах співфінансування:

- районним бюджетам за бюджетною програмою «Інші субвенції з місцевого бюджету» з подальшим перерахування бюджетам нижчого рівня, для фінансування заходів Програми;

- бюджетам сільських (селищних, міських) рад, утворених відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» за бюджетною програмою «Інші субвенції з місцевого бюджету» для фінансування заходів Програми.

Приймання Заявок для формування потреби в коштах від органів місцевого самоврядування проводиться Департаментом у 2020 році по 31 липня, а починаючи з 2021 року по 30 травня.