Проведено нараду по екологічному законодавству

05.10.2018

Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації  Фролов Сергій Олександрович провів чергову робочу зустріч з питань екологічного законодавства та державного нагляду (контролю) щодо додержання суб`єктами господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

В роботі наради прийняли участь Осипенко Вадим Георгійович - керівник Державної екологічної інспекції Центрального округу,  Кочерга Іван Васильович  - голова об’єднання «Ради сільгостоваровиробників Полтавської області», Капленко Валерій Ілліч -  голова  постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

На нараді було обговорено зміни в екологічному законодавстві України, які спрямовані на охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів та проведення планових (позапланових) перевірок сільськогосподарських підприємств області.

За результатами наради було прийнято рішення:
- провести заходи по роз’ясненню вимог екологічного законодавства шляхом проведення нарад і семінарів та через засоби масової інформації;
- розробити пропозиції до екологічного законодавства для  зменшення тиску та створення сприятливого клімату для розвитку сільськогосподарського виробництва зокрема тваринництва. Дані пропозиції винести на розгляд обласної ради та направити відповідне звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України;
- ініціювати проведення наради за участю сільськогосподарських підприємств, сільських голів та голів ОТГ, щодо забезпечення питною водою соціальних закладів та сільського населення в межах діючого екологічного законодавства.