Проведено нараду з аграрних питань

09.07.2020

08 липня 2020 року на базі ТОВ «Інтерагросервіс» Диканського району відбулась нарада з аграрних питань, в якій взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов, голова Диканської райдержадміністрації Євгеній Скиба, керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств району.

Учасники наради обговорили питання пов’язані із збиранням ранніх зернових культур. Окрім цього, аграрії висловили думку про відновлення Міністерства аграрної політики України, а також підрозділів агропромислового розвитку в райдержадміністраціях. Були висловлені пропозиції про запровадження єдиного податку на гектар сільськогосподарських земель та посилення боротьби з тіньовим використанням таких земель.

Сергій Фролов поінформував аграріїв щодо аудиту використання земель сільськогосподарського призначення, який проводиться в області за ініціативи голови облдержадміністрації. Також були надані роз’яснення щодо діючих державних та регіональних програм підтримки сільгосптоваровиробників. Сергій Фролов підтримав ініціативу учасників наради з відновлення підрозділів агропромислового розвитку в райдержадміністраціях.