Рада директорів інкубаторно-птахівничих підприємств області

30.01.2014

29 січня 2014 року в залі засідань Департаменту агропромислового розвитку відбулася рада директорів інкубаторно-птахівничих підприємств області, на якій були присутні: заступник голови облдержадміністрації В.В. Замикула, директор Департаменту агропромислового розвитку С.О. Фролов, начальник Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області С.В. Аранчій, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку І.О. Филоненко, генеральний директор Полтавського об’єднання по птахівництву М.І.Стрижак.

В ході наради були підведені підсумки роботи інкубаторно-птахівничих підприємств за 2013 рік та обговорено нагальні питання по успішному забезпеченню агроформувань і населення області птахомолодняком в сезон інкубації 2014 року.

Нараду відкрив В.В. Замикула, який зауважив на важливості роботи інкубаторно-птахівничих підприємств у забезпеченні області молодняком птиці всіх видів та розвитку галузі птахівництва в цілому, яка є резервом для переробної галузі.

В ході ради обговорено основні ключові моменти по технології інкубації, ринку інкубаційних яєць та каналах реалізації виведеного птахомолодняку.

Директор Департаменту агропромислового розвитку С.О. Фролов зауважив, що шляхом підтримки діяльності Полтавського обласного об’єднання по птахівництву та фінансової підтримки галузі, яка буде передбачена обласною Програмою розвитку тваринництва на 2011-2015 роки, необхідно сприяти підвищенню ефективності роботи інкубаторно-птахівничих підприємств та розвитку галузі птахівництва області.

За результатами наради заплановано провести семінари за участю голів сільських рад для систематичної співпраці інкубаторно-птахівничих підприємств з особистими селянськими господарствами.

На обласному рівні проводити щорічну виставку-ярмарок здобутків Полтавщини в галузі птахівництва.