Регіональний тренінг «Адаптація до законодавства ЄС»

31.01.2018

30-31 січня 2018 року, за підтримки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» спільно з Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє», Спілкою Виробників Органічних Сертифікованих Продуктів «Органічна Україна» та ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства» в рамках реалізації Проекту «Підвищення поінформованості малих сільськогосподарських виробників щодо адаптації до європейського законодавства», проведено регіональний тренінг «Адаптація до законодавства ЄС. Впровадження в Україні європейських норм: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції».

Під час даного заходу було проведено навчання  сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств області, пасічників, представників органів державної виконавчої влади в сфері агропромислового комплексу з питань:
- Адаптація до законодавства ЄС. Впровадження в Україні європейських норм: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції;
- Безпечність та якість продуктів. Впровадження ХАССР на виробництві;
- Підвищення привабливості продукту;
- Експорт. Представлення платформи TradeHelp.