Республіка Казахстан розпочала впровадження досвіду отриманого на Полтавщині

17.05.2019

01.02.2019 року в обласній державній адміністрації в рамках робочої поїздки до Полтавської області відбулася зустріч з делегацією Уряду та Парламенту Республіки Казахстан в ході якої були ознайомленні з досвідом впровадження аграрних розписок.

В ході зустрічі делегація Уряду та Парламенту Республіки Казахстан ознайомилася із досвідом впровадження аграрних розписок в Полтавській області, зустрілася із керівниками сільськогосподарських підприємств, які користуються розписками, нотаріусом, який започаткував реєстрацію їх в області.

За підсумками зустрічі в травні 2019 року в м. Нур-Султан відбулося підписання Меморандуму між Урядом та Парламентом Республіки Казахстан та компанією Сингента щодо початку співпраці по впровадженню аграрних розписок в Республіці Казахстан.