Робоча нарада з питання представлення експозиції області на «АГРО-2018»

07.02.2018

6 лютого 2018 року директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Олександрович Фролов провів робочу нараду з питання представлення експозиції області на ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2018». Область має наміри приймати участь у виставці. Заплановано збільшення виставкової площі для формування експозиції Полтавщини.

В ході наради обговорені питання схематичного розміщення  експозиції, можливі варіанти її дизайну та наповнення.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації запрошує всіх бажаючих суб’єктів господарювання до участі у формуванні експозиції Полтавської області на ХХХ ювілейну Міжнародну агропромислову виставку«Агро-2018», яка відбудеться з 6 по 9 червня 2018 року в павільйоні №1 Національного комплексу «Експоцентр України».