Робоча поїздка до районів області та інспектування ходу проведення жнив

26.07.2018

Заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий разом директором Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергієм Фроловим здійснили поїздку по районах області з вивчення ходу жнив.

Було відвідано господарства Пирятинського, Чорнухинського, Лохвицького та Котелевського районів.

В ході поїздки була відмічена злагоджена і організована робота по збору ранніх зернових. Стан полів, які були відвідані, говорить про високу якість збіжжя і дає можливість бути впевненим в забезпеченні потреб області в продовольчому зерні.

Крім цього було приділено увагу розвитку тваринництва. В цьому році відмічається поступове нарощення поголів’я корів.

Були визначені окремі проблемні питання, що виникають при будівництві та реконструкції тваринницьких ферм, над вирішенням яких буде працювати і облдержадміністрація.