Робочі зустрічі в Семенівському та Хорольському районах щодо реалізації державних і місцевих програм підтримки агропромислового комплексу

22.03.2019

З метою інформування сільськогосподарських товаровиробників та органів місцевого самоврядування проводяться робочі зустрічі з питань реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгосптоваровиробників в 2019 році.

21 березня в Семенівському та Хорольському районах за участі директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О., відбулися робочої зустрічі з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, головами місцевого самоврядування та іншими зацікавленими особами.

Також був представлено проект «Аграрні розписки в Україні» координатором в Полтавській області Колібабою Р.О.