Селекторна нарада щодо напрямків підтримки державних програм у 2020 році

20.02.2020

19.02.2020 під головуванням заступника Міністра Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Напрямки підтримки державних програм у 2020 році».

В селекторній нараді взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку, аграрного фонду підтримки фермерських господарств, громадського контролю та аграрної комісії обласної ради.

В ході селекторної наради були обговорені питання:
- про напрямки Державної підтримки аграрного сектору,
- про спільні виїзди представників Департаменту агропромислового розвитку, Держгеокадастру та Держпродспоживслужби в сільські громади з проведення роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи та реформ у сфері продовольчої безпеки.

Заступник Міністра заслухав питання представників областей та надав відповіді з поточних питань.

Сергієм Фроловим спільно з учасниками наради, було обговорено коло проблемних питань які стосуються порядку та напрямків надання сільгосптоваровиробникам кредитів та отримання по ним відшкодування. Після затвердження Кабінетом Міністрів України порядків використання бюджетних коштів, Департамент організує зустрічі з агровиробниками, безпосередньо в районах, для забезпечення широкого доступу аграріїв до участі в Державних програмах.