Селекторна нарада з питань діяльності державних підприємств

23.01.2020

22.01.2020 під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, відбулася селекторна нарада з питань діяльності державних підприємств.

В нараді взяли участь керівництво та спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку, керівники державних підприємств області, які передані до Фонду державного майна для подальшої приватизації.

На нараді розглядались питання про першочергові заходи Фонду державного майна, про стан інвентаризації земельних ділянок державної власності, наявність проблемних питань в цих підприємствах та порядок їх вирішення.

За інформацією Тараса Висоцького в ході приватизації 60% земель сільськогосподарського призначення планується передати на розпаювання.

За результатами селекторної наради, директор Департаменту Сергій Фролов визначив напрямки діяльності Департаменту та державних підприємств для забезпечення прозорої процедури проведення приватизації та захисту інтересів трудових колективів.