Селекторна нарада «Земельна реформа» щодо обговорення законопроекту №2187-10

15.01.2020

15 січня 2020 року, за участю Тараса Висоцького заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, відбулася селекторна нарада «Земельна реформа» щодо обговорення законопроекту №2187-10 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» підготовленого до другого читання.

З боку Полтавської області у селекторній нараді прийняли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій  Фролов, депутати Полтавської обласної ради, представники громадських організацій, голови об’єднаних територіальних громад, фермери та агровиробники.

Під час селекторної наради Тарас Висоцький представив законопроект №2187-10 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» підготовленого до другого читання. З презентацією законопроекту можливо ознайомитись на сайті Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації (http://apk.adm-pl.gov.ua/ogoloshennya/zemelna-reforma-v-ukrayini).

По завершенню селектору заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів нараду, на якій були окреслені актуальні питання щодо стратегії та ризиків з запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

Пропозиції учасників наради оформлені протокольно і будуть направлені для врахування до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.