Семінар для бухгалтерів сільгосппідприємств

27.04.2017

26 квітня 2017 року в актовому залі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся семінар за курсом «Бюджетна дотація, оподаткування та трудові відносини в аграрній галузі» програми САРА.

Семінар підготовлений Інститутом обліку і фінансів НААН України та проведений за сприяння Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В заході взяли участь близько 50 бухгалтерів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.

Директор Інституту обліку і фінансів Метелиця В.М. та співробітники інституту висвітлили основні зміни в чинному законодавстві України, які введені з 01.01.2017 року та стосуються сільськогосподарських товаровиробників.

Зокрема, розглянуті питання порядку нарахування та виплати бюджетної дотації сільгосптоваровиробникам, питання пенсійної реформи, основних норм трудових відносин, оподаткування майна, доходів громадян та інші.

На поставлені запитання під час семінару учасники отримали фахові відповіді.