Семінар для бухгалтерів сільгосппідприємств

30.01.2019

29 січня 2019 року в актовому залі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся семінар за курсом «2019 рік: бюджетно-податкові зміни, актуально про працю та рахунково-касові операції».

Семінар підготовлений Центром професійних бухгалтерів та проведений за сприяння Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Із вступним словом до учасників семінару звернувся Рева І. І. – перший заступник директора Департаменту, який зазначив про співпрацю Департаменту із Центром професійних бухгалтерів з метою ефективного розвитку аграрного сектору області.

В заході взяли участь понад 50 бухгалтерів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.

Директор Центру Метелиця В.М. разом із співробітниками Центру висвітлили основні новації податкового законодавства, земельних відносин.

Також, розглянуті питання трудових відносин, ПДВ, ЄСВ, ПДФО податку на майно, екологічного податку, порядку проведення розрахунково-касових операцій та інші.

Під час семінару учасники отримали фахові відповіді на поставлені ними запитання.