Семінар по поліпшенню селекційно-племінної роботи в галузі молочного скотарства

16.04.2014

У Полтавській державній аграрній академії 16 квітня 2014 року проведено семінар по поліпшенню селекційно-племінної роботи в галузі молочного скотарства Полтавської області, який відкрив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О.

В заході взяли участь представники Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області, Полтавської державної аграрної академії, ПАТ «Полтаваплемсервіс», ТОВ «Лубенське племпідприємство», начальники відділів тваринництва райуправлінь агропромислового розвитку, головні зоотехніки та зоотехніки-селекціонери сільськогосподарських підприємств, які займаються галуззю молочного скотарства.

Начальник Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області Аранчій С.В. доповів про здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду в процесі виробництва і обігу репродуктивного матеріалу с.-г. тварин.

В ході семінару професором Полтавської державної аграрної академії Войтенко С.Л. акцентовано увагу на дотриманні чинного законодавства України суб’єктами племінної справи у тваринництві при веденні селекційно-племінної роботи. Розглянуто і міжнародні стандарти системи селекції у тваринництві.

Керівником ТОВ «Лебенським племпідприємством» Гавою Л.І. проведена демонстрація сучасного лабораторного обладнання французького виробництва «IMV-TECHNOLOGIES» для розфасування замороженої сперми в пайєти та перспективи розвитку ПАТ «Полтаваплемсервіс» в напрямі поліпшення селекційно-племінної роботи в тваринництві Полтавської області.

Заступником директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Филоненком І.О. підведено підсумки роботи галузі тваринництва за I квартал 2014 року та визначено напрями роботи в II кварталі, спрямовані на зростання виробництва продукції тваринництва.