Семінар "Сучасні технології вирощування кісточкових культур та ягідників в умовах Полтавської області"

28.08.2014

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» та асоціацією розвитку інтенсивного садівництва Полтавської області на базі ФОП «Цінченко К.В.» в с. Надєжда Диканського району 27 серпня цього року проведено Демонстраційний показ – семінар на тему «Сучасні технології вирощування кісточкових культур та ягідників в умовах Полтавської області».

В роботі семінару прийняли участь представники сільськогосподарських, фермерських господарств та приватних землевласників, що займаються та цікавляться розвитком садівництва та ягідництва, як на промислових площах так і на присадибних ділянках.

Також в роботі семінару взяли участь фахівці Мліївського інституту помології ім. Л.П. Симиренка НААН України, які представили нові та перспективні сорти плодових та ягідних культур, науково обґрунтовану систему захисту саду від шкідників та хвороб та новітні вимоги до підбору сортового складу плодових і ягідних культур.

Учасникам семінару було представлено широкий вибір знарядь для полегшення роботи по догляду за садом та бензо-техніки. Представники компаній презентували роботу різних знарядь на практиці.

Учасники семінару ознайомились з досвідом вирощування саджанців черешні, сливи, смородини та технологією закладки садів кісточкових порід і ягідників.