Щодо цінової ситуації в області на хлібобулочні вироби

04.03.2015

3 березня 2015 року в облдержадміністрації під головуванням голови облдержадміністрації Головка Валерія Анатолійовича за участю заступника голови облдержадміністрації Товстого Р.І., директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О., голови Громадської ради при облдержадміністрації Голуб В.С., Департаменту економіки облдержадміністрації, представника аграрного фонду, Державної інспекції сільського господарства Полтавської області, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Полтавської області, представників хлібопекарських та борошномельних підприємств і роздрібних мереж області.

Голова облдержадміністрації Головко В.А. охарактеризував в області цінову ситуацію на споживчому ринку, особливо стосовно вартості хлібобулочних виробів.

В області достатньо зерна і борошна, щоб полтавці були з хлібом. Проте цінова ситуація в державі на енергоносії вносить корективи щодо вартості хлібобулочних виробів та хліба простої рецептури.

Щодо ситуації, яка склалась в області по виробах з борошна та перспективи цінової ситуації на хлібобулочні вироби було заслухано інформацію директорів: ТОВ „Полтавський хлібокомбінат” „Кулиничі” Козуба О.В., ПП „Полтавський хлібозавод ”„Південний” Кривеженко З.Д., ТОВ „Комсомольськхлібозавод плюс” Мошківського М.А., ПП „Лубенський хлібозавод” Онікієнка І.О., та про стан забезпечення борошном хлібопекарських підприємств області директора ДП „Полтавський КХП” Кочергу М.І. та представника аграрного фонду по Полтавський області Хоменка С.М.

Виступаючі з зрозумінням ситуації інформували керівника області щодо задоволення потреб хлібом населення, але в зв’язку з подіями на валютному ринку, ціновою ситуацією на енергоносії, вартість хлібобулочних виробів змушені будуть піднімати, щоб утримувати роботу підприємств.

Підсумовуючи нараду, голова облдержадміністрації та керівники хлібопекарських підприємств домовились про поетапне підвищення цін на хлібобулочні вироби, стримуючи темпи росту цін на соціальні сорти хліба. Також прийняте рішення про відновлення ярмарків сільськогосподарської продукції.