Створено платформу для майбутньої «Силіконової долини» на Полтавщині

25.11.2020

24 листопада 2020 року відбулося офіційне відкриття навчально-дослідної лабораторії інтелектуальних систем, комп’ютерних мереж та Інтернет речей в Полтавському державному аграрному університеті.

У відкритті лабораторії, яка не має аналогів серед закладів вищої освіти Полтавської області за своїм функціоналом, взяли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков та директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, ректор ПДАУ професор Валентина Аранчій, проректори та директори інститутів університету.

Ця подія стала можливою за сприяння адміністрації університету та кафедри інформаційних систем та технологій навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій (ННІ ЕУПІТ), а також матеріально-технічної та організаційної підтримки стейкхолдерів.

Між Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації та кафедрою інформаційних систем та технологій вже налагоджено тісну співпрацю. Результатом цієї співпраці став запуск інтерактивної Карти водних об’єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб, на території Полтавської області.

З відкриттям нової лабораторії розширяться можливості подальшої співпраці між Департаментом та ННІ ЕУПІТ із використанням спеціалізованих програмних продуктів для вивчення інтелектуальних систем і технологій, комп’ютерних мереж та Інтернет речей (ІоТ).