Святкування Дня працівників харчової промисловості

21.10.2019

18 жовтня 2019 року в Полтавській державній аграрній академії відбулися обласні урочистості з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Свято було організоване Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, обласною професійною спілкою працівників підприємств харчової та переробної промисловості та Полтавською державною аграрною академією.

На урочистостях зібралися представники підприємств харчової та переробної промисловості області, обласних служб галузі.

З вітанням виступили директор Департаменту агропромислового розвитку Фролов С.О., ректор Полтавської державної аграрної академії Аранчій В.І., голова Полтавської обласної професійної спілки працівників підприємств харчової та переробної промисловості Сопіна В.І.

Кращим трудовим колективам та працівникам харчових підприємств області були вручені відзнаки та почесні грамоти облдержадміністрації, обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку.

Відбувся святковий концерт.

На святі одночасно пройшла і виставка харчових продуктів, вироблених підприємствами Полтавщини: ТОВ «Лубенський молочний завод», ПрАТ «Данон Кремез», ПП «Білоцерківська агропромислова група», ТОВ «Оржицький молокозавод», ТОВ «Пирятинський сирзавод», ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», ТОВ «Полтавський хлібокомбінат «Кулиничі», ТОВ «Полтавахліб-3», ПрАТ «Кобеляцький завод продтоварів «Мрія» , ТОВ НВП «Інтерагросервіс», ТОВ «Сади Карлівщини» і другими.

Всі учасники зібрання ознайомилися з представленою продукцією та продегустували її.