Свято меду в Полтаві

06.08.2018

3-5 серпня 2018 року в Полтаві відбулося традиційне Свято меду, з ініціативи директора Державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище», голови Полтавської ГО «Спілка пасічників» Наталії Сенчук, за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, міської ради, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, ТОВ «ВЦ «ТІС».

В заході взяли участь пасічники області, ГО «Спілка народних майстрів», виробники легкої промисловості. В рамках святкування пасічники Полтавщини представили продукцію власного виробництва, яка користується широким попитом полтавчан та гостей міста.

Привітав учасників директор Департаменту агропромислового розвитку С.О. Фролов, який охарактеризував стан галузі бджільництва. Зокрема в області налічується 141,6 тисяч бджолиних сімей та щороку виробництво меду в середньому складає більше 3,0 тис. тонн або 5% від загальних обсягів в Україні.

Також зауважив, що в області діє Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, в якій одним з пріоритетних напрямів є підтримка галузі бджільництва та повідомив про внесення змін до даної програми в напрямі кредитування пасічників. Крім того, наголосив на важливості об’єднання пасічників у кооперативи.