У Києві відзначили 100-річчя від дня народження першої жінки-механізатора

23.01.2014

нагороджено почесними грамотами Міністерства аграрної політики та продовольства України та цінними подарунками Бобаху Надію Костівну з Березовоточської філії ДП «Укрліктрави» Лубенського району (на фото перша з права), Левінську Віру Борисівну (на фото друга з права) з підсобного сільського господарства «Світанок» Машівського району та Силку Лідію Андріївну з ПОСП «АФ «Перемога» Зіньківського району. Захід завершився святковим концертом за участю творчого колективу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».17 січня 2014 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулося засідання Круглого столу з нагоди 100-річчя з дня народження двічі Героя Соціалістичної праці Параски Ангеліной. В заході взяли участь народні депутати Верховної Ради України Андрій Пономарьов та Ольга Левченко, представники Мінагрополітики - директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПК та розвитку сільських територій Сергій Кадигроб, заступник директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Павло Гринько, представники центральних органів виконавчої влади, обласних і районних державних адміністрацій, представники посольства Російської Федерації в Україні, наукових установ та громадських організацій. Під час заходу відбулося нагородження жінок-механізаторів з Криму, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Запорізькій та Полтавської областей. З 10 нагороджених – 3 жінки-трактористки з Полтавської області: нагороджено почесними грамотами Міністерства аграрної політики та продовольства України та цінними подарунками Бобаху Надію Костівну з Березовоточської філії ДП «Укрліктрави» Лубенського району (на фото перша з права), Левінську Віру Борисівну (на фото друга з права) з підсобного сільського господарства «Світанок» Машівського району та Силку Лідію Андріївну з ПОСП «АФ «Перемога» Зіньківського району. Захід завершився святковим концертом за участю творчого колективу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».