Установча конференція кластеру «Меди Межиріччя»

27.06.2018

Продовжується робота над створенням юридичної особи Асоціації «Кластер «Меди Межиріччя». Вчора, 26 червня, в Семенівці відбулася установча конференція кластеру (головуючий – Валерій Книш).

На порядок денний зустрічі було винесено 16 питань, що стосувалися нормативних документів, посадових осіб та інших юридично важливих деталей цього об’єднання. «Господарем» цього заходу можна вважати засновника ПСП «Дружба» Сергія Семигреєнка, який привітав усіх з таким важливим кроком і подякував за внесок кожного, хто підтримував і підтримує цю ідею.

Також на конференції були присутні почесні гості: народний депутат України Костянтин Іщейкін, голова Спілки пасічників України Володимир Стретович, перший заступник і заступник директора департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Іван Рева і Роман Прокопенко, координатор робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур Олена Березовська, Почесний пасічник України Василь Соломка, голова Гільдії медоварів України Василь Барабаш, директор Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби Світлана Андрієнко, голова Семенівської РДА Віктор Федоренко, голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко та інші.