В 2017 році переможницею у номінації «Успішна жінка Полтавщини – працівник агропромислового комплексу» стала Катерина Скрильник

08.06.2017

7 червня 2017 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшла урочиста церемонія нагородження переможниць та учасниць IV обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». Конкурс започаткували, щоб підвищити суспільно-політичну активність жінок та їхній соціальний статус.

До участі у конкурсі подали 51 заявку в 14 номінаціях від структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних, центральних органів виконавчої влади у Полтавській області.

Переможницею у номінації «Успішна жінка Полтавщини – працівник агропромислового комплексу» стала Катерина Скрильник з Кобеляцького району, голова фермерського господарства «Фортуна-2015» та засновник сімейної ферми «Скрильник».

Сімейну ферму молочного напрямку відкрито в 2017 році, завдяки підтримці міжнародного інвестиційного Проекту, в якій утримує понад 50 голів ВРХ.

Разом з чоловіком виховує трьох дітей, двох доньок та сина.

Всі учасниці конкурсу отримали дипломи, квіти та цінні подарунки. А переможницям вручили ще й кубки. Також для учасниць конкурсу влаштували розважальну програму.

При підготовці статті були використані матеріали
інтернет-видання «Коло» та інтернет-видання «Полтавщина»