В Котелевському районі проведено День Поля

29.08.2018

28 серпня за участю Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації в Котелевському районі на базі ПСП «Ковпаківець» відбувся день поля компанії ТОВ «Піонер Насіння Україна».

Даний захід був присвячений темі вирощування гібридів кукурудзи та соняшнику компанії «Піонер». Основний акцент було наголошено на агротехнолоії вирощування кукурудзи, зокрема правильного підбору гібридів з відповідним ФАО для певної території Полтавської області, яка відрізняється специфікою грунтів та температурним режимом. Особливості їх вирощування в умовах недостатнього зволоження.

Учасниками заходу також обговорювалися особливості вирощування гібридів соняшнику їх придатність до різних умов вирощування, причини зниження врожайності в результаті несприятливих кліматичних факторів та шляхи зменшення їх впливу на врожай. Значну увагу було приділено гібридам соняшнику, що мають стійкість до вовчку соняшникового та переноспорозу.