Ви є тут

V Міжнародна конференція з органічного рослинництва і День органічного поля

12.06.2019

20-21 червня 2019 року Органік Стандарт разом з ПП «Агроекологія» проводять спеціалізований ПОДВІЙНИЙ міжнародний захід, котрий буде повністю присвячений найкращим практикам та технологіям вирощування органічних польових культур.

В перший день - на Конференції з органічного рослинництва "Кращі європейські практики та український досвід" разом із провідними фахівціями: агрономами, консультантами та іншими експертами поговоримо на такі актуальні теми:
- технології вирощування та обробітку ґрунту;
- сидеральні культури;
- надходження елементів живлення в рослини.

Місце проведення: Полтавська державна аграрна академія (м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3)

Серед учасників – експерти з Австрії, Ізраїлю, Бразилії, Молдови та інших країн, котрі мають напрацьовані та перевірені часом дослідження, а також багаторічну практику в органічному виробництві.

Під час Конференції відбудеться виставка, на якій Ви зможете ознайомитись із виробниками сучасних засобів захисту рослин, допоміжних продуктів, добрив та техніки для органічного виробництва, або ж представити власну продукцію!

День органічного поля, що відбудеться 21 червня в ПП «Агроекологія» - компанії, що має більш ніж 40-річний досвід провадження органічного землеробства, - слугуватиме чудовим практичним продовженням Конференції! Наочно ви ознайомитесь із всіма обговорюваними напередодні нюансами виробництва органічних польових культур безпосередньо на полях підприємства!

До участі в Конференції запрошуються: сертифіковані органічні оператори, котрі мають досвід у веденні органічного господарювання та хочуть вдосконалити свої знання; виробники, котрі бажають займатися органічним агровиробництвом; надавачі послуг в органічному рослинництві, зокрема виробники ЗЗР, добрив, техніки, а також всі охочі.