В області триває аудит земель

09.11.2018

9 листопада 2018 року відбувся виїзд робочої групи з питання проведення аудиту використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів, за участю заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Прокопенка Р.М., начальника відділу врегулювання відносин власності, правової допомоги населенню та соціального розвитку Департаменту агропромислового розвитку Чорненького С.І., заступника начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру Косик А.І., заступника голови Карлівської райдержадміністрації Артеменка О.С, начальника відділу агропромислового розвитку Карлівської райдержадміністрації Сала О.Г.

В ході робочої поїздки було обстежено Федорівську та Климівську сільські ради Карлівського району на предмет дотримання вимог земельного законодавства. Також надані відповідні роз’яснення щодо подальшого проведення аудиту.

Разом з тим було виявлено використання земель без правовстановлюючих документів на території Федорівської сільської ради. Встановлені факти незаконного використання земельних ділянок будуть передані у відповідні служби для подальшого опрацювання і повернення їх в правове поле.