В області відкрився новий елеватор

04.07.2018

Вчора в ТОВ «Агрофірма ім. Довженка» агрохолдингу «Астарта-Київ» (Шишацький район) офіційно відкрито новий елеватор.

В його відкритті прийняв участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов Сергій Олександрович.

Це сучасний об’єкт призначений для одночасного зберігання 120 тисяч тонн зернових та олійних, де повністю автоматизовані усі процеси прийомки, очистки, сушки, зберігання і відвантаження збіжжя.

Зерно урожаю поточного року планується зберігати уже на цьому елеваторі.

Також це нові робочі місця для 60 працівників.

Довідково: В області налічується 74 елеваторних комплекси та майже 1,7 тисяч власних складських приміщень для зберігання зерна у сільгоспвиробників загальною потужністю 5,7 млн. тонн зерна.

Обсяги зберігання постійно зростають, а відповідно й потреба в додаткових потужностях.

Елеватор збудований не лише для потреб агрофірми ім. Довженка, а й для партнерів – інших господарств, керівники яких були запрошені на його відкриття.