В області запроваджено інтерактивну Карту водних об’єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб

01.06.2020

Як було анонсовано під час розгляду питання “Про стан використання водних об’єктів  для рибогосподарських потреб” на апаратній нараді у голови Полтавської облдержадміністрації, з 1 червня цього року Департамент агропромислового розвитку запустив інтерактивну Карту водних об’єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб, на території Полтавської області.

На даний час доступна інформація про водні об’єкти та землі водного фонду, які мають кадастрові номера. Наразі триває робота над внесенням до Карти інформації про водні об’єкти, землі водного фонду яких ще не інвентаризовані. Відповідно доступна інформація буде щомісяця оновлюватись з метою належного інформування всіх фізичних та юридичних осіб для залучення бажаючих до ведення господарювання у галузі рибного господарства.