В сільськогосподарському виробництві Полтавської області пройдуть заходи з нагоди дня охорони праці

11.04.2014

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Україна відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685 також відмічає цю дату.

Метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до проблеми збереження життя і здоров’я працівників та культури охорони праці в Україні.

Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2014 році за рекомендацією Міжнародної організації праці – Запобігання професійним захворюванням.

Так для попередження нещасних випадків на виробництві та зменшення ризиків виробничого травматизму під час проведення робіт на підприємствах АПК Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації буде ініційовано - 28 квітня 2014 року проведення нарад до «Дня охорони праці» в управліннях агропромислового розвитку райдержадміністрацій із керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, спеціалістами з питань охорони праці управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, представниками тереторіальних органів Держгірпромнагляду та інспекторами Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області.

На нарадах будуть розглянуті актуальні питання і проблеми галузі охорони праці, наголошуватемиться на невід’ємності охорони праці, як складової забезпечення гармонійного розвитку суспільства, промислової безпеки і збереження здоров’я та життя працівників, яке залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності.