Відбулася нарада з питань масової загибелі бджіл на пасіках

03.05.2019

26 квітня 2019 року в Кобеляцькому районі під головуванням заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Палія Олега Борисовича відбулася нарада з питань масової загибелі бджіл на пасіках, пов’язаних з обробітком посівів сільськогосподарських культур засобами захисту рослин.

В нараді взяли участь: заступник голови Кобеляцької райдержадміністрації Катишков Володимир Миколайович, голова Кунівської сільської ради Варава Віктор Іванович, начальник Кобеляцького районного управління Держпродспоживслужби Куземко Сергій Михайлович, голова Полтавської обласної громадської організації «Спілка пасічників» Сенчук Наталія Дмитрівна, пасічники району, представників ТОВ «Аршиця» Кобеляцького району, а також були залучені правоохоронні органи.

Після засідання комісією проведено обстеження пасік, де відібрані проби загиблих бджіл. Відповідні зразки разом з супровідними документами направлені для дослідження до Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ).