Відбулася зустріч з малими с/г виробниками

02.08.2018

Заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий разом директором Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергієм Фроловим та Романом Прокопенком здійснили поїздку в село Войнівка Чутівського району, до фермерського господарства «Равлик-2016», що займається вирощуванням равликів. Ці слизькі створіння вважаються делікатесом у Європі та споживаються більше, ніж 150 тисяч тонн у рік і мають дефіцит виробництва. В Україні таке виробництво тільки починає набирати оберти, але має значний потенціал. Фермерське господарство має гарні результати. Вони і самі працюють, ще й навчають зацікавлених у розвитку такого бізнесу.

Також відвідали сімейне фермерське господарство «Шах-Добродій» в селі Копили Полтавського району, яке скористалося Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року і отримали відшкодування 30% коштів на придбання трактора «Беларус-320.4». Господарі, Василь та Олена Шах, тримають 9 голів ВРХ і  тепер мають новенький та потужний тракторець, який значно полегшить нелегку їх працю. Саме на підтримку таких господарств спрямована наша обласна Програма, і як ми бачимо, дає результати.