Відбулись земельні торги (аукціон) з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду державної власності, для рибогосподарських потреб

23.09.2019

20 вересня 2019 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації були проведені земельні торги (аукціон) з продажу права оренди (річна орендна плата) терміном на 25 років на дві земельні ділянки  водного фонду державної власності, для рибогосподарських потреб, загальною площею 7,4114 га, з розташованими на них водними об'єктами загальною площею водного простору 7,4114 га, які знаходяться за межами населених пунктів на території Супрунівської сільської ради Полтавського району та Великопавлівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області.

По земельній ділянці площею 2,8757 га, яка знаходиться на території Супрунівської сільської ради Полтавського району, при стартовій ціні річної орендної  плати в сумі 1 899 грн 43 коп, що становила 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду з розташованим на ній водним об'єктом,  ціна  лоту  підвищилась  до 2 640 грн 43 коп,  що становить 6,95 % від НГО.

По земельній ділянці площею 4,5357 га, яка знаходиться на території Великопавлівської сільської ради Зіньківського району, при стартовій ціні річної орендної плати в сумі 2 995 грн 88 коп, що становила 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду з розташованим на ній водним  об'єктом,  ціна лоту підвищилась до 3 505 грн 20 коп, що становить 5,85 % від НГО.

Переможці торгів: фізичні особи, які будуть використовувати вищезазначені земельні ділянки, з розташованими на них водними об’єктами загальною площею водного простору 7,4114 га для рибогосподарських потреб.