Відбулося чергове засідання конкурсної комісія з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

26.07.2017

26 липня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісія з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року за напрямками «Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності» і «Садівництво та ягідництво» (які фінансуються за рахунок обласного бюджету).

Програмою передбачено на 2017 рік виділення коштів з обласного бюджету 7,475 млн. грн. В цьому році на виконання заходів Програми з обласного бюджету виділено 3,4 млн. грн.

За напрямком «Садівництво та ягідництво» буде надано компенсацію витрат в розмірі 100% за посадку смородини та малини на земельних ділянках Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Боровенського» та Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради в розмірі 107,6 тис. грн., компенсацію в розмірі 30% вартості витрат, що понесені на посадку плодово-ягідних насаджень на площі 2 га в розмірі 20,8 тис. грн. підприємцям В.Багачанського району.

Конкурсна комісія включила в Реєстр виконавців заходів за напрямком «Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності», що надаватимуть дорадчі послуги за рахунок коштів обласного бюджету в 2017 році – Полтавську обласну Громадську організацію «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба».

Прийом заявок на участь у конкурсі триває.