Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

05.07.2018

5 липня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року за напрямками «Розвиток органічного землеробства та виробництво органічних продуктів харчування» і «Технічне переоснащення» (які фінансуються за рахунок обласного бюджету).

За напрямком «Розвиток органічного землеробства та виробництво органічних продуктів харчування» буде надано компенсацію в розмірі 100% понесених витрат у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та отриманням сертифіката відповідності: ТОВ «Укролія», ТОВ «Лист-Ручки» та ФГ «Еко-Маяк» на суму 183 тис. грн.

За напрямком «Технічне переоснащення» буде надано компенсацію в розмірі 30% вартості придбаного трактора «Беларус-320.4» сімейному фермерському господарству «Шах-Добродій» на суму 102 тис. грн.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває.