Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

25.06.2019

24 червня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, що фінансується з обласного бюджету, за напрямками: «Кредитування фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців», «Галузь тваринництва» і «Технічне переоснащення».

На розгляд до конкурсної комісії надійшли заявки та документи від 10 претендентів (суб’єктів господарювання).

1. За напрямком «Кредитування фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців» визначено переможцями конкурсу бізнес-планів 2-х претендентів, яким буде надано фінансову підтримку на платній та зворотній основі, у розмірі по 500,0 тис. грн., на загальну суму 1,0 млн. грн.

2. За напрямком «Галузь тваринництва» буде надано соціальному закладу області відшкодування в розмірі 100% вартості обладнання для переробки кормів, у розмірі 16,4 тис. грн.

3. За напрямком «Технічне переоснащення» буде надано 4-м претендентам компенсацію в розмірі 30% вартості придбаних в поточному році тракторів, на загальну суму 614,4 тис. грн.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває!