Відбулося засідання круглого столу

16.05.2018

16 травня 2018 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось засідання круглого столу на тему «Стан бджільництва в Полтавській області та перспективи його розвитку».

Його організатором виступили Громадська спілка «Полтавське товариство сільського господарства» та Полтавська обласна громадська організація «Спілка пасічників».

В засіданні круглого столу взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов, заступник голови Громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства», кандидат сільськогосподарських наук, професор Микола Миколайович Опара, голова Полтавської обласної Громадської організації «Спілка пасічників» Наталія Сенчук, заступник голови Полтавської районної ради Олексій Івженко, голова Полтавської асоціації фермерів та приватних землевласників Василь Бурлака, представники наукових, освітніх закладів, сільськогосподарських підприємств та обласних організацій, які причетні до галузі бджільництва.

Метою круглого столу стала необхідність обговорення та вирішення спільних важливих питань в галузі бджільництва, зокрема співпраця агрохолдингів, фермерських господарств для збереження бджіл від загибелі під час обробітку посівів сільськогосподарських культур засобами захисту рослин, проблеми хвороб бджіл та їх лікування, покращення медоносної бази, а також перспективи подальшого розвитку, селекції української степової породи бджіл.

Зі вступним словом виступив директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов, який охарактеризував стан галузі бджільництва, інформував про заходи, які проводяться в області для розвитку галузі, наголосив на проблемних питаннях та окреслив напрями їх поступового вирішення.

В ході засідання круглого столу учасники мали змогу виступити з піднятих питань та внести пропозиції щодо їх вирішення.

Підсумком круглого столу стало обговорення заключної резолюції.