Відбулося засідання круглого столу з питань розвитку галузі тваринництва

10.01.2019

10 січня 2019 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту С.О. Фролова відбулось засідання круглого столу на тему «Перспективи розвитку галузі молочного скотарства в Полтавській області».

В засіданні круглого столу взяли участь керівники провідних сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області, що утримують галузь тваринництва.

Метою круглого столу стала необхідність обговорення питань щодо негативних тенденцій галузі молочного скотарства та шляхів їх вирішення. Зокрема: зменшення поголів’я ВРХ, в т. ч. корів в сільськогосподарських підприємствах та обговорення ефективних напрямів державних програм, які повинні сприяти розвитку галузі.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов, поінформував присутніх про ситуацію в галузі тваринництва та хід виконання державних і місцевих програм у 2018 році.

В ході засідання круглого столу учасники окреслили основні проблеми з піднятого питання, охарактеризували напрями роботи підприємств в 2019 році.

За підсумком засідання круглого столу напрацьовані пропозиції до напрямів державної підтримки на 2019 рік, які будуть направлені до Міністерства аграрної політики та продовольства України.