Відбулося засідання обласної комісії з визначення сільськогосподарських підприємств, яким надаватимуться кошти з обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

07.08.2019

7 серпня 2019 року відбулося засідання обласної комісії з визначення сільськогосподарських підприємств, яким надаватимуться кошти з обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва під головуванням заступника голови облдержадміністрації Товстого Р.І.

На розгляд до обласної комісії надійшли заявки та документи від 5 суб’єктів господарювання на включення їх до переліку претендентів на відшкодування понесених витрат за проведені ними роботи по поліпшенню та збереженню родючості грунтів на загальну суму 2 млн. 77 тис. грн.

З них 67,1 га ділянки по корчуванню старих списаних багаторічних насаджень, 12,3 га ділянки по рекультивації господарських дворів та 101,8 га ділянки по залуженню малопродуктивних змитих рільних земель.

Рішення обласної комісії буде направлено для погодження на постійних комісіях обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, екології та раціонального природокористування з послідуючим затвердженням його на черговій сесії обласної ради.