Відбулося засідання Ради сільськогосподарських товаровиробників області

22.06.2017

22 червня 2017 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось засідання Ради сільськогосподарських товаровиробників області з питання обігу землі.

В засіданні взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О., професор Опара М.М. – заслужений працівник сільського господарства, голови районних Рад сільськогосподарських товаровиробників.

Зі вступним словом виступив Кочерга І.В. – голова обласної Ради СГТ, який окреслив проблемні питання ринку землі.

Дане питання в своєму виступі продовжив директор Департаменту Фролов С.О. Він також поінформував про готовність області до жнив та зазначив, що аграрії очікують зниження урожайності ранніх зернових культур до 32-35 ц/га в зв’язку з погодними умовами, що склалися в поточному році.

Керівник Департаменту звернувся до аграріїв з проханням долучитись до формування регіональних ресурсів продовольчого зерна.

Радою СГТ було прийняте рішення направити пропозиції громадській спілці «Аграрний союз України» щодо змін у сфері земельного законодавства та повернутись до питання забезпечення області продовольчим зерном з початком жнив 2017 року.