Відбувся практичний семінар за участю керівників фермерських господарств області на тему “Напрямки розвитку малого та середнього бізнесу підприємств”

10.09.2014

09 вересня 2014 року Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації спільно з ТОВ “Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба” на базі ПП “Картопля Полтавщини” Зінківського району, проведено практичний семінар за участю керівників фермерських господарств області на тему “Напрямки розвитку малого та середнього бізнесу підприємств”.

Відбувся зацікавлений діалог з актуальних питань впровадження оптимальної структури виробництва ринкової продукції рослинництва, технологічного забезпечення вирощування польових культур, запровадження грунто-волого-енергозберігаючих технологій, розвитку овочівництва та плодово-ягідництва в малих та середніх фермерських господарствах. Особливу зацікавленість викликали питання використання в технологічних процесах виробництва альтернативних видів палива, що забезпечує значну економію затрат та незалежність від поставок російського газу.