Відбувся семінар по селекційно-племінній роботі

31.05.2017

30 травня 2017 року на базі ТОВ «Лубенське племпідприємство» відбувся семінар-нарада на тему «Селекція в тваринництві – запорука продуктивності молочного стада». Мета семінару – це наголос на важливості селекційно-племінної роботи в галузі тваринництва, підбору генетики для подальшого розвитку та досягнень високих показників.

Організатори семінару: Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, Лубенська міська рада, Лубенська районна державна адміністрація, ТОВ «Лубенське племпідприємство».

В семінарі взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, спеціалісти уповноважених структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань агропромислового розвитку, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зі вступним словом виступив Фролов С.О. – директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА, який інформував про стан галузі тваринництва в області, окреслив перспективи та напрямки подальшого розвитку.

Привітали учасників семінару Грицаєнко О.П. – міський голова м. Лубни та Качаненко Т.П. – голова Лубенської районної державної адміністрації.

В ході семінару учасники здійснили огляд виробничих потужностей ТОВ «Лубенське підприємство».

Під час пленарної частини директор міжнародних контактів фірми «Шюз» (Польща), з яким співпрацює ТОВ «Лубенське підприємство», Марчин Ошчапинськи, доповів про міжнародні стандарти системи селекції у тваринництві та перспективи впровадження їх в Україні.

Також обговорювались питання генетики тварин, ведення успішного молочного бізнесу та шляхи покращення продуктивності тварин.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Пікуль Г.І. інформував про ветеринарно-санітарний контроль діяльності племпідприємства, та ветеринарно-санітарний  стан області.

В заключній частині семінару, під час обговорення, керівники та спеціалісти провідних сільськогосподарських підприємств області, мали змогу обмінятись досвідом роботи у молочному скотарстві, наголосили про важливість генетичного матеріалу, що використовується в господарстві, та про співпрацю з ТОВ «Лубенське племпідприємство».