Відкриття XXVI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2014»

05.06.2014

4 червня 2014 року Міністр аграрної політики та продовольства України Швайка І.О. офіційно відкрив XXVІ Міжнародну агропромислову виставку-ярмарок «АГРО-2014», яка триватиме до 7 червня. Традиційно, щорічно Полтавська область приймає участь у цій виставці. В цьому році область представлена тваринництвом, аграрною освітою та наукою, органічним виробництвом і машинобудуванням.

Експозицію тваринництва області представили:
ПАФ «Україна» Великобагачанського району;
ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс» Глобинського району;
ПП «Агроекологія» Шишацького району;
СТОВ «Воскобійники» Шишацького району;
ДП «ДГ ім. Декабристів» НААН Миргородського району.

Великий інтерес до продукції аграріїв області свідчить про те, що в перший же день роботи виставки були пропозиції по купівлі племінної худоби у СТОВ «Воскобійники» та ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс».

ПП «Агроекологія» презентувало своє екологічне виробництво.

ПАТ «АвтоКрАЗ» представило сучасний зерновоз для аграріїв України.

Відвідав експозицію Полтавської області заступник Міністра сільського господарства Грузії.

Досягнення області в галузі тваринництва презентував директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Фролов С.О.