Відвідини бельгійською делегацією ТОВ „УкрОлія-Органік”

27.04.2018

В рамках програми перебування в Полтавській області Надзвичайного і Повноважного посла Королівства Бельгія в Україні пана Люка Якобса та місії співробітництва Провінції Ено Королівства Бельгії на чолі з депутатом Провінції Ено паном Жеральдом Моргатом представники бельгійської делегації 26 квітня 2018 року відвідали з робочим візитом ТОВ „УкрОлія-Органік” Диканського району. Закордонні гості відвідали виробничі потужності підприємства, ознайомились з технологічними процесами виробництва органічної продукції та мали можливість отримати відповіді на поставлені ними питання.

В процесі активного спілкування гості та керівництво підприємства обговорити проблемні питання співпраці українських товаровиробників з країнами Євросоюзу. Зокрема, активно обговорювались аспекти розширення поставок органічної продукції підприємства на ринок Європи. Члени бельгійської делегації з великою зацікавленістю сприйняли запропоновані підприємством пропозиції співпраці та повідомили, що мають намір поінформувати про них ділові кола Королівства Бельгія. Робоча зустріч відбулася в теплій і дружній атмосфері.