Відзначено студентів Полтавської державної аграрної академії за сприяння в удосконаленні використання водних об’єктів державної форми власності, розташованих на території Полтавської області

10.09.2020

10 вересня 2020 року заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації РЕВА Іван Іванович взяв участь у конференції на базі кафедри Інформаційних систем та технологій Полтавської державної аграрної академії за результатами виробничої практики студентів.

Він зазначив, що Департамент з 2016 року плідно співпрацює з Полтавською державною аграрною академією в рамках програми «Підтримка діяльності підприємств АПК засобами сучасних інформаційних систем і технологій».

Яскравим прикладом цієї співпраці є створення Інтерактивної карти водних об’єктів для рибогосподарських потреб державної форми власності на території Полтавської області.

В 2020 році для внесення даних, корекції та уточнення місця розташування водних об’єктів були долучені студенти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, які провели роботу з формування об’єктів он-лайн карти з даними про наявні водні об’єкти державної форми власності.

За плідну співпрацю з покращення інформаційного представлення водних ресурсів Полтавщини Департамент агропромислового розвитку відзначив студентів ГУЙВУ Олексія і РАШИНА Артема. При цьому Департамент агропромислового розвитку сподівається на розширення подальшої співпраці зі здобувачами вищої освіти Полтавської державної академії загалом і студентами спеціальності Інформаційні системи та технології з метою удосконалення функціональних можливостей аграрного сектору економіки області.