Виїзне засідання Президії Національної академії аграрних наук України

10.11.2017

9 листопада 2017 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України відбулося виїзне засідання Президії Національної академії аграрних наук України з нагоди 100-річного ювілею закладу.

У роботі урочистого заходу взяли участь народні депутати України, представники Міністерства культури України, Міністерства освіти й науки, Міністерства аграрної політики та продовольства України, громадські діячі, провідні фахівці установ НААН, що опікуються проблемами ведення сільського господарства та організації його науково-освітнього забезпечення, бібліотечна спільнота з провідних бібліотек м. Києва, керівники методично підпорядкованої мережі тощо.

Полтавщину представляли на заході директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О. та ректор Полтавської державної аграрної академії Аранчій В.І.. У своєму виступі Фролов С.О. відзначив тісну співпрацю з керівництвом бібліотеки під час відзначення 150-річчя Полтавського товариства сільського господарства.

В знак пошани представники Полтавщини вручили подарунки від Полтавщини, а також презентували музичні вітання, які виконало тріо «Вишиванка» з Полтавської обласної філармонії.

Рішенням президії НААН України з нагоди свята ювілейною медаллю «100 років Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН» були нагороджені голова Полтавської облдержадміністрації Головко В.А., радник ректора з питань науки Полтавської державної аграрної академії, професор Опара М.М. та доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Полтавської державної аграрної академії Самородов В.М.