Виїзне засідання робочої групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати та розрахунків за оренду земельних паїв в ТОВ «Яромир-Агро» Пирятинського району

05.05.2014

29 квітня 2014 року Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання робочої групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати та розрахунків за оренду земельних паїв в ТОВ «Яромир-Агро» Пирятинського району.

В нараді взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, керівники обласних установ та організацій, представники прокуратури, уповноважений представник групи компаній ТОВ «Яромир-Агро», голови районних державних адміністрацій і начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрації Пирятинського Гребінківського, Оржицького районів; голови сільських рад, на території яких орендує земельні паї ТОВ «Яромир-Агро».

На нараді вирішувалось питання ліквідації заборгованості по заробітній платі, орендній платі за паї та до бюджетів усіх рівнів на підприємствах, власником яких є група компаній ТОВ «Яромир-Агро». Крім цього учасники наради цікавились програмою подальшої господарської діяльності даного підприємства на теренах Полтавської області.

Прийнято до відома зобов’язання власника групи компанії ТОВ «Яромир-Агро» щодо повного погашення до 15 травня 2014 заборгованості по заробітній платі та орендній платі за паї.

Рекомендовано уповновноваженому представникові групи компаній ТОВ «Яромир-Агро» провести зустрічі з головами сільських рад, на території яких є орендована земля, з метою розроблення графіка погашення виплат до бюджетів усіх рівнів, брати участь у вирішенні соціальних питань шляхом заключення соціальних угод та погодити можливі інвестиції на розвиток сільських населених пунктів.

Повторне виїзне засідання робочої групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, розрахунків за оренду земельних паїв та заборгованості по сплаті податків до бюджетів всіх рівнів в ТОВ «Яромир-Агро» призначено на червень місяць 2014 року.