Впровадження Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

10.11.2017

На виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року у жовтні поточного року в Гадяцькому районі сімейна ферма Товстих, яка утримує кіз, отримала компенсацію за придбання котла-сироварні.

Голова ФГ «Добро» близько 5 років тому заснував фермерське господарство, яке нині повноцінно займається сироварінням.

Еко-продукція (козячий сир власного виробництва) – ось що пропонує підприємець жителям Полтавщини. З року в рік, здавалося б, спочатку просто захоплення, переросло в щось більше. Нині сироваріння стало сімейною справою, і родина Товстих пропонує гурманам більше 10 сортів сиру.

Отримані кошти фермер планує витратити на розширення виробництва та асортименту продукції.

Департамент агропромислового розвитку запрошує всіх підприємців та фермерів для участі в Програмі. Ми раді будемо Вам допомогти в розбудові особистої справи.

Телефон для додаткової інформації: 60-31-15.