XVII обласний зліт передовиків тваринництва

19.02.2015

За підтримки профспілкових організацій області та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації 19 лютого 2015 року в с. Копили Полтавського району (на базі комплексу «Зелена дубрава») відбувся XVII обласний зліт передовиків тваринництва.

В зустрічі взяли участь:
- Шведов В.Г. – заступник голови ЦК профспілки працівників агропромислового комплексу України;
- Вернигора Л.М. – голова Полтавської обласної ради профспілок;
- Филоненко І.О. – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку;
- Харченко Г.М. – голова Полтавської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України;
- Іванченко М.І. – голова правління ВАТ «Полтаваплемсервіс»;
- голови районних профспілкових організацій;
- керівники сільськогосподарських підприємств;
- передовики галузі тваринництва (зоотехніки, майстри машинного доїння, оператори по вирощуванню та відгодівлі тварин і працівники що обслуговують галузь).

Під час проведення наради відбулось підведення підсумків роботи галузі тваринництва за минулий рік та нагороджено кращих працівників грамотами профспілки області, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради і Департаменту агропромислового розвитку. Учасниками обласного зльоту передовиків тваринництва підготовлено Звернення до аграріїв Полтавщини, щодо подальшої стабільної роботи даної галузі.