XX зліт працівників тваринницької галузі Полтавської області

06.04.2018

3 квітня 2018 року в м. Полтава за підтримки профспілкових організацій області та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся XX обласний зліт працівників тваринницької галузі Полтавської області.

У заходах взяли участь працівники галузі тваринництва – завідувачі молочно-товарними фермами, майстри машинного доїння, телятниці, свинарки, механізатори, зоотехніки, ветлікарі, біотехнологи, оператори по вирощуванню та відгодівлі тварин, голови районних профспілкових організацій, керівники обласних служб, керівники сільськогосподарських підприємств.

Урочисто привітали учасників зльоту заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Палій О.Б., який підвів підсумки роботи галузі тваринництва за 2017 рік та визначив пріоритетні завдання на 2018 рік, голова Профспілки працівників агропромислового комплексу України Ігор Сопелкін, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України Харченко Г.М.

Кращих працівників галузі тваринництва нагороджено грамотами профспілки області, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку та Головного управління Держпродспоживслужби Полтавської області.

По закінченню заходу проведено святковий концерт.